bilgi@stilaritma.com
0 553 609 51 47 - 0542 323 67 57
Shift Ajans Su Arıtma Sayfası

Misyonumuz

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Hyundai İzmir su Arıtma faaliyetlerini ciddi bir sorumluluk bilinciyle yürütmekte ve böylece tüm dünyaya daha sürdürülebilir çözümler sunmaktadır. Hyundai İzmir su Arıtma ürün ve çözümlerini kullanarak hem doğal kaynakların gereksiz kullanımını hem de iklim üzerindeki olumsuz etkileri önemli ölçüde azaltabilirsiniz.

Bu toplumun bir parçası olarak üzerimize düşen görevin farkındayız ve bu bilinçle hareket ediyoruz. Sosyal sorumluluk Hyundai İzmir su Arıtma’un asla göz ardı edemeyeceği değerlerinden biridir. Toplumumuzun ihtiyaçları çerçevesinde onlara hak ettiği hizmeti sağlamak Hyundai İzmir su Arıtma Türkiye’nin önceliğini oluşturmaktadır.
 
DÜRÜST ve GÜVENİLİR

Hyundai İzmir su Arıtma olarak söylediklerimiz ve yaptıklarımız birbirini tamamlar. Söylediğimiz her şeyi eyleme dökeriz; hayata geçirmediğimiz işleri ise yaptığımızı iddia etmeyiz. Hyundai İzmir su Arıtma ailesi olarak hem birbirimize karşı hem de çevremize karşı her daim dürüst ve güvenilir bir iletişim kurarız. Hoşa gitse de gitmese de tüm gerçekleri olduğu gibi masaya yatırırız.

 
İNSANA DEĞER VERİYORUZ

Biz Hyundai İzmir su Arıtma olarak büyük bir aileyiz. Bir birey olarak insana değer veriyoruz. Hyundai İzmir su Arıtma ailesinin tüm üyeleri potansiyellerini keşfederek yaptıkları işe sıkı sıkı sarılırlar. İkna etme ve etkileme gücünün önemini herkes bilir. Herkes saygı gördüğünü ve değerli olduğunu hissetmek ister.
 
BAĞIMSIZ

Hyundai İzmir su Arıtma’un ana hissedarı şu anda olduğu gibi gelecekte Poul Due Jensen Vakfı olacaktır. Kâr büyümek için bir yoldur; asla tek başına bir hedef değildir. Hyundai İzmir su Arıtma finansal yapılarını daima sağlıklı bir temele inşa eder.

 
ORTAKLIK

Hyundai İzmir su Arıtma değerleri müşterilerle, tedarikçilerle ve diğer çalışma ortaklarıyla kurulan sağlıklı ve yakın ilişkiler sayesinde hak ettiği yere ulaşır. Ülkemizdeki girişimciliğe önem vererek faaliyetlerimizi dünya çapında yürütüyoruz. Yaratıcı fikirlerin ve ilerlemenin ardında farklılıkların yattığına inanıyoruz.

 
DAİMA AZİMLİ VE İDDİALI

Hyundai İzmir su Arıtma olarak daha kısa zamanda daha etkili çözümler bulmak için daima kendimizle yarış halindeyiz. Hyundai İzmir su Arıtma sunduğu ürün ve çözümlerde yüksek kaliteden asla vazgeçmez. Öncü olmanın haklı gururunu yaşayan Hyundai İzmir su Arıtma yeni ve yaratıcı çalışmalarıyla geleceği şekillendirir.

 

Misyonumuz;
Su kaynaklarının etkin kullanımını sağlamak, suyun kalitesini yükseltmek, suyun insan hayatı üzerinde yarattığı sağlık sorunlarını ve iktisadi kayıpları ortadan kaldırmak amacı ile kurulan bir firmadır.